Panele fotowoltaiczne Kępno

Samodzielna produkcja prądu dzięki panelom fotowoltaicznym w Kępnie

Nie od dziś słyszy się o nowoczesnych rozwiązaniach pozwalających na generowanie energii elektrycznej. Również w naszych domach możemy z dużą skutecznością wytwarzać prąd. Takie możliwości daje nam fotowoltaika, która z każdym dniem zyskuje na popularności. Kluczowym elementem wyposażenia w instalacjach solarnych są panele fotowoltaiczne. Kępno jest przykładem miasta, w którym często można zauważyć takie rozwiązanie. Obecnie najczęściej montuje się panele polikrystaliczne. Nie jest to jednak bezpodstawne. Świetnie sprawdzają się te panele fotowoltaiczne w pochmurne dni. Tworzące je ogniwa stworzone są z półprzewodników. Zdecydowanie najczęściej wykorzystuje się krzem. Zasada działania paneli fotowoltaicznych w Kępnie jest dość prosta – produkcja energii elektrycznej odbywa się dzięki fotonom, które uderzają w cienką krzemową płytkę, gdzie dochodzi do wybijania elektronów. W ten sposób powstaje napięcie elektryczne prądu stałego. Ten rodzaj prądu nie może zostać wykorzystany do zasilania naszych urządzeń AGD i RTV. Należy użyć falownika, który dokona konwersji prądu stałego w prąd zmienny. Falowniki często zwane są również inwerterami. Panele fotowoltaiczne (Kępno) gwarantują trwałość na długie lata, oraz szybki zwrot inwestycji - sprawdź sam!

Dofinansowanie zakupu paneli fotowoltaicznych Kępno

Popularność montowania paneli fotowoltaicznych w Kępnie jest tak duża między innymi dlatego, że można otrzymać wsparcie finansowe na ich zakup. Koszt instalacji paneli fotowoltaicznych (Kępno) kwalifikuje się do uzyskania dotacji. Aktualnie realizowany jest program rządowy „Mój prąd”, który dotyczy wszystkich miejscowości w Polsce w tym oczywiście mieszkańców Kępna. Biorąc udział w tym projekcie, można uzyskać dofinansowanie w maksymalnej kwocie wynoszącej 3000 zł, a dodatkowo skorzystać z wynoszącej 18% ulgi termomodernizacyjnej (w przypadku domów jednorodzinnych) – dzięki której koszt instalacji fotowoltaicznej odliczymy od podatku. Nasza firma zawsze pomaga klientom przy wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania. Współpracując z nami, możesz liczyć na pomoc przy wypełnianiu wniosków o przyznanie dotacji oraz przy wszelkich innych formalnych kwestiach. Firma oferująca najlepsze panele fotowoltaiczne (Kępno) serdecznie zaprasza do współpracy!

Panele fotowoltaiczne (Kępno) - Korzyści

  • Pierwszą i najważniejszą z nich jest to, że taka instalacja będzie wytwarzała darmowy prąd.
  • Nie będzie więc trzeba ponosić dodatkowych kosztów związanych z energią elektryczną dostarczaną z elektrowni.
  • Korzyści związanych z posiadaniem paneli fotowoltaicznych jest naprawdę wiele!

Nasza firma - panele fotowoltaiczne Kępno

  • Zawsze pomagamy klientom w doborze odpowiednich paneli fotowoltaicznych w Kępnie oraz falowników.
  • Zlecając nam stworzenie instalacji fotowoltaicznej, możesz też liczyć na bezpłatny instruktaż z zakresu obsługi wszystkich urządzeń.
  • Mamy bogate doświadczenie związane z montowaniem paneli fotowoltaicznych, dlatego zachęcamy do kontaktu.
  • Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Kontakt

Image Not Avaliavle

71 314 36 97 | 699 970 884

Image Not Avaliavle

hurtownia@elektroplus.com.pl


Image Not Avaliavle

Elektroplus Hurtownia Elektryczna Mariusz Surma

Image Not Avaliavle

ul. Sosnowa 42, 56-400 Oleśnica

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Treść wiadomości

Realizacje w promieniu 100 km