Fotowoltaika Namysłów

Instalacja fotowoltaiczna w domu - Inwestycja w panele słoneczne

Rachunki za dostarczanie energii elektrycznej ostatnimi czasy znacznie rosną. Trzeba przyznać, że takie wydatki mogą być dość mocno obciążające dla naszego domowego budżetu. Warto więc zastanowić się nad rozwiązaniem, które pozwoli nam na samodzielną produkcję prądu. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania ekologicznej energii elektrycznej jest fotowoltaika. Namysłów to natomiast idealny przykład miasta, w którym wiele osób już zdążyło zamontować panele na dachu swojego domu. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że nie zawsze to dach jest najlepszym miejscem do zainstalowania modułów. Usytuowanie budynku czasami jest niekorzystne z punktu widzenia nasłonecznienia. Czy to oznacza, że w takich budynkach nie da się zamontować fotowoltaiki w Namysłowie? Oczywiście, że się da! Nasza firma stosuje w takich przypadkach specjalne stelaże, które mogą być przytwierdzone do elewacji budynku lub też znajdować się na gruncie. Ważnym aspektem dotyczącym montażu paneli fotowoltaicznych jest kąt nachylenia w stosunku do Słońca. Fotowoltaika (Namysłów) gwarantuje pełen profesjonalizm, oraz terminowość.

Pod jakim kątem zamontować panele słoneczne w Namysłowie?

Na powyższe pytanie trudno o jednoznaczną odpowiedź. Inny kąt wybiera się na południu naszego kraju, a inny w północnych częściach. Na Podhalu wynosi on z reguły około 35 stopni. Im bardziej na północ, tym bardziej ten kąt się zwiększa. Na Pomorzu stosuje się najczęściej 45 stopni. Biorąc pod uwagę nasłonecznienie w naszym kraju, obecnie stosuje się taki rodzaj paneli, który pozwala na efektywną produkcję prądu nawet w dni pochmurne. W Namysłowie panele fotowoltaiczne ustawimy raczej pod mniejszym kątem, gdyż znajduje się on na południu. Fotowoltaika (Namysłów) to pewna inwestycja, która szybko się zwraca. Nasza firma oferuje usługi dosłownie na każdą kieszeń. Najbardziej popularne w Polsce są panele monokrystaliczne oraz polikrystaliczne. Ich sprawność wynosić może nawet 22%. Trzeba wiedzieć o tym, że ciężko o uzyskanie wyższego wyniku ze względu na fakt, że spora część promieni słonecznych po prostu odbija się od powierzchni ogniw. Fotowoltaika (Namysłów) serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą, oraz do zadawania pytań - z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Nasza firma - fotowoltaika w Namysłowie

  • Nasza firma od bardzo dawna zajmuje się montowaniem paneli fotowoltaicznych w Namysłowie, oraz w różnych innych miejscach w Polsce.
  • Tworzymy kompleksowo instalacje fotowoltaiczne zarówno na budynkach mieszkalnych jak i przemysłowych.
  • Zadowolenie naszych klientów to priorytet i dlatego staramy się dbać o tworzenie pozytywnego wizerunku naszej firmy już od samego początku prac.

Fotowoltaika Namysłów - zalety

  • Dzięki nam możesz naprawdę sporo oszczędzić.
  • Początkowo wydawać się może, że koszty związane z tworzeniem instalacji fotowoltaicznych są bardzo duże. Jednak trzeba na to popatrzeć w szerszy sposób – po kilku latach użytkowania fotowoltaiki inwestycja się zwróci.
  • Po tym czasie będziemy już mogli cieszyć się z zupełnie darmowego prądu.

Kontakt

Image Not Avaliavle

71 314 36 97 | 699 970 884

Image Not Avaliavle

hurtownia@elektroplus.com.pl


Image Not Avaliavle

Elektroplus Hurtownia Elektryczna Mariusz Surma

Image Not Avaliavle

ul. Sosnowa 42, 56-400 Oleśnica

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Treść wiadomości

Realizacje w promieniu 100 km