Fotowoltaika

Najwyższej jakości komponenty

Moduły fotowoltaiczne, inwertery, konstrukcje dachowe i naziemne, zabezpieczenia AC i DC sprowadzamy od najlepszych producentów na świecie. Projektujemy instalację tak, aby jak najlepiej zaspokajała potrzeby naszych klientów. Instalacja montowana jest na dachu lub gruncie na podstawie koncepcji przygotowanej oraz po dokonaniu przez pomiarów. Panele są montowane na specjalnie dobranych mocowaniach, dopasowanych do konstrukcji i poszycia dachowego – bezpiecznie i bez uszkodzeń.

Najwyższej jakości komponenty

Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących instalacje fotowoltaiczne. Elektro-Plus ma jednak w swojej ofercie instalacje bardziej złożone, bazujące optymalizatorach mocy, mikro-falownikach montowanych bezpośrednio pod panelem co powoduje że prąd stały zamieniany jest na prąd przemienny bezpośrednio przy module, a kolejne mikro-inwertery łączone są ze sobą równolegle. Dzięki temu każdy moduł przesyła bezpośrednio do sieci energetycznej maksymalną moc jaką wytwarza w danym momencie, bez względu na pracę pozostałych paneli. Zacienie, zabrudzenie i spadek mocy pojedynczego modułu nie ma więc wpływu na pracę reszty instalacji.

Dzięki możliwości wyboru między różnymi producentami jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie dla każdego.

 • Wielkość instalacji ustalamy na podstawie rachunków za energię elektryczną
 • Przygotowujemy dokumentację potrzebną do przyłączenia instalacji do sieci
 • Montujemy kompletną instalację fotowoltaiczną
 • Konfigurujemy ustawienia inwertera oraz przyłączenie do sieci energetycznej
 • Uruchamiamy wraz z instruktarzem po wymianie licznika na dwu-kierunkowy

Zalety fotowoltaiki

 • Ekonomia
 • Bezpieczeństwo energetyczne
 • Dbałość o środowisko swojej rodziny
 • Skalowalność
 • Bezobsługowość
 • Szybka Instalacja
 • Brak hałasu podczas pracy

Gwarancja na 30 lat, a instalacja zwraca się w 6 do 8 lat
Gwarancja jest jedną z kluczowych kwestii, które należy przeanalizować przed zakupem systemu. Oferta Elektro-Plus przy modułach EXE SOLAR to 15 lat gwarancji na moduły z możliwością przedłużenia, 30 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych 82,5%. Dzięki darmowej energii elektrycznej instalacja zakupiona na kredyt zwraca się przeciętnie po 8 latach, a bez kredytu – po 6. Wydajność paneli to nawet 35 lat, zatem przez przynajmniej 27 lat prąd staje się zyskiem. Czystym dla klienta i dla środowiska.
Rata lepsza niż rachunek. Zwrot inwestycji lepszy niż lokata.
Instalacja może być sfinansowana kredytem, a rata ta jest bliska kwocie, jaką trzeba zapłacić za rachunek tradycyjnemu dostawcy za prąd. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Jedną umową. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu. Stopa zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejsza niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat. Niech więc Twoje pieniądze i Twój dach pracują dla Ciebie.
Monitoring pracy sieci
Instalacje są zaprojektowane w taki sposób, by domownik mógł obserwować na bieżąco produkcję energii elektrycznej. Aby wiedział, ile energii wytwarza, czy i jaką ma nadwyżkę lub ile zużywa. Jest to monitorowane zdalnie przez aplikację mobilną.

Kontakt

Image Not Avaliavle

71 314 36 97 | 699 970 884

Image Not Avaliavle

hurtownia@elektroplus.com.pl


Image Not Avaliavle

Elektroplus Hurtownia Elektryczna Mariusz Surma

Image Not Avaliavle

ul. Sosnowa 42, 56-400 Oleśnica

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Treść wiadomości

Realizacje w promieniu 100 km