Fotowoltaika i panele fotowoltaiczne Bierutów

Inwestycja w panele słoneczne Bierutów

Dużo się mówi ostatnimi czasy na temat alternatywnych metod pozyskiwania energii elektrycznej. Sposobów jest wiele. Warto wiedzieć o tym, że bez większych problemów można samodzielnie wytwarzać prąd we własnym domu. Takie możliwości daje nowoczesna fotowoltaika. Bierutów to przykład miejscowości, w której można zobaczyć liczne instalacje solarne na dachach. Produkcja prądu przy użyciu fotowoltaiki (Bierutów) odbywać się może przez cały rok.

Interesują Cię panele fotowoltaiczne? Bierutów już wybrał!

Na ten moment wyróżnić można następujące rodzaje paneli fotowoltaiczne: • panele monokrystaliczne, • panele polikrystaliczne, • panele z krzemu amorficznego. Nieco rzadziej spotyka się natomiast panele fotowoltaiczne z innych półprzewodników. Póki co są one tak rzadko stosowane, że ciężko o nich coś więcej powiedzieć. Natomiast dwa pierwsze rodzaje paneli fotowoltaicznych szczególnie zasługują na uwagę. Panele monokrystaliczne to rodzaj modułów, które świetnie sprawdzają się przy produkcji prądu przy dużym nasłonecznieniu. Wówczas powstawać może szczególnie dużo energii elektrycznej. Natomiast wada tych paneli fotowoltaicznych (Bierutów) jest taka, że przy słabszym nasłonecznieniu radzą sobie o wiele gorzej. Dlatego wielu naszych klientów z Bierutowa decyduje się na panele polikrystaliczne, które mogą działać przez niemalże cały rok. Poszczególne moduły oraz ogniwa połączone są szeregowo. Oznacza to tyle, że jeśli chcemy, aby instalacja fotowoltaiczna działała z dużą wydajnością, to wszystkie panele powinny być w jak największym stopniu wystawione na działanie promieni słonecznych. Panele polikrystaliczne wyróżniają się sprawnością na poziomie do 22%, co jest bez wątpienia doskonałym wynikiem.

Korzyści z posiadania fotowoltaiki Bierutów

  • Pierwszą i w zasadzie najważniejszą zaletą dotyczącą posiadania fotowoltaiki jest to, że można stać się w pełni niezależnym od dostawcy prądu – zwłaszcza, jeżeli wyposażymy się w magazyny energii.
  • Nasza instalacja samodzielnie będzie wytwarzała tyle prądu, ile będzie potrzebował dany budynek. Wszelkie awarie sieci energetycznej nie będą nas już dotyczyły.
  • Dodatkowa korzyść związana z posiadaniem instalacji fotowoltaicznej jest taka, że dzięki niej można też zarabiać, odsprzedając wyprodukowaną nadwyżkę prądu.

Nasza firma w Bierutowie

  • Nasza firma zawsze pomaga w wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości naszych klientów dotyczących fotowoltaiki. W Bierutowie działamy od lat.
  • Pomagamy przy wyborze paneli słonecznych oraz innych ważnych elementów instalacji, do których zalicza się przykładowo falownik.
  • Dla naszych klientów możemy sporządzić bezpłatną wycenę.
  • Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Kontakt

Image Not Avaliavle

71 314 36 97 | 699 970 884

Image Not Avaliavle

hurtownia@elektroplus.com.pl


Image Not Avaliavle

Elektroplus Hurtownia Elektryczna Mariusz Surma

Image Not Avaliavle

ul. Sosnowa 42, 56-400 Oleśnica

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Treść wiadomości

Realizacje w promieniu 100 km