Fotowoltaika i panele fotowoltaiczne w Oleśnicy

Fotowoltaika w Oleśnicy - alternatywne źródło energii

Każdy z nas zdążył się już przyzwyczaić do tego, że korzystamy każdego dnia z energii elektrycznej. Prąd wytwarzany w naszym kraju w zdecydowanej większości pochodzi z elektrowni cieplnych. Dostarczana do naszych domów energia w aż 80-ciu procentach pochodzi z tego właśnie źródła. Natomiast pozostałe 20% to prąd ze źródeł odnawialnych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pozyskiwać go można też samodzielnie.

Generowanie energii elektrycznej w domu

Do samodzielnej produkcji prądu obecnie wykorzystywana jest fotowoltaika. Oleśnica to natomiast świetny przykład miasta, w którym można znaleźć sprawdzone firmy zajmujące się montowaniem takich instalacji. Oczywiście najważniejszymi elementami są panele fotowoltaiczne. Oleśnica jest już pełna nowoczesnych konstrukcji tego typu. Prąd wytwarzany przez panele jest stały. Powstaje on w zasadzie w bardzo prosty sposób. Chodzi tutaj o to, że wewnątrz każdego modułu znajdują się ogniwa stworzone z cienkich krzemowych płytek. Podatne są na działanie fotonów, które, uderzając w krzemową płytkę, powodują, że dochodzi do wybijania z nich elektronów. Efekt jest taki, że między dwiema warstwami płytek krzemowych dochodzi do powstania napięcia elektrycznego.

Dofinansowanie zakupu paneli

  • Kupując panele fotowoltaiczne w Oleśnicy oraz inne elementy instalacji generującej prąd, warto zwrócić uwagę na programy unijne i rządowe.
  • Dzięki realizowanym projektom można otrzymać znaczne wsparcie finansowe.
  • Popularny w naszym kraju program „Mój prąd” pozwala przykładowo na uzyskanie dofinansowania w kwocie aż 3000 zł oraz skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej wynoszącej 18% (w przypadku termomodernizacji już wybudowanych domów jednorodzinnych).
  • Nasza firma, dbając o zadowolenie klientów, zawsze stara się pomagać przy wszelkich formalnościach związanych z dofinasowaniami.
  • Nasza firma, dbając o zadowolenie klientów, zawsze stara się pomagać przy wszelkich formalnościach związanych z dofinasowaniami.

Nasza firma - fotowoltaika Oleśnica

  • Od bardzo dawna zajmujemy się tworzeniem systemów fotowoltaicznych w różnych miejscach.
  • Nasze instalacje stworzone zostały już na wielu różnych rodzajach budynków. Niektóre z nich to obiekty mieszkalne, a jeszcze inne są nieruchomościami przemysłowymi.
  • Po kilku latach użytkowania naszych instalacji można liczyć na to, że wszystkie koszty się zwrócą.
  • Po tym okresie będziemy już mogli cieszyć się z darmowego prądu, którym skutecznie zasilimy wszystkie nasze domowe urządzenia RTV oraz AGD.
  • Zapraszamy do kontaktu i stworzenia wstępnej wyceny.

Kontakt

Image Not Avaliavle

71 314 36 97 | 699 970 884

Image Not Avaliavle

hurtownia@elektroplus.com.pl


Image Not Avaliavle

Elektroplus Hurtownia Elektryczna Mariusz Surma

Image Not Avaliavle

ul. Sosnowa 42, 56-400 Oleśnica

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Treść wiadomości

Realizacje w promieniu 100 km